Dünyanın neresinde olursanız olun, üzerinde çalışmak istediğiniz konuyu belirledikten sonra online olarak seanslarımıza başlıyoruz.

Sizde farkındalık uyandıracak, düşünmeye yöneltecek güçlü sorular sorarak; hayatınızla ilgili cevapları birlikte bulmanızı sağlıyoruz.

Seanslarımızda tekrar eden ve artık değişsin istiyorum dediğiniz kısıtlı inanç sistemlerinizin keşfiyle başlıyoruz. Siz istediğiniz taktirde yaptığımız koçlukla birlikte yaşamınızdaki kısırlaşmış döngüler değişir.

Arzularınızı,hayallerinizi hedefe dönüştürmek, problem çözme ve karar verme becerilerinizi artırmak üzerine çalışmalar yapıyoruz.

Kendi üzerinde çalışmak, sonraki versiyonuna ulaşmak muhteşem bir yolculuk...

Potansiyelini ve içindeki sonsuz gücü birlikte keşfetmeye hazırsan Yargılama alanı olmadan, birlikte keşfedeceğimiz yeni "SEN" için yolculuğunda ışık tutup ve süreç boyunca yolda tutmak için buradayım.

Nasıl ilerliyoruz?

Seansları her iki tarafın belirleyeceği uygun gün ve saatte ;haftada bir gün olarak gerçekleştiriyoruz.
Seansları yüzyüze veya Online olarak Skype/Facetime üzerinden yapıyoruz, aynı şehir/ ülkede olmamıza gerek olmadan rahatlıkla yapabiliyoruz.
Her hafta çalıştığımız konularla ilgili egzersiz ve ödevler veriyoruz
Ortalama Seans süresi 40 dakikadır.

4 Haftalık paket seans satın almak için aşağıdaki "satın al" butonuna tıklayınız.
Şimdi Kendini Keşfetmeye Başla

Belli dönemlerde; tek günlük mini workshop veya 8 haftalık workshop olarak bolluk-bereket, değer, ilişkiler, kariyer gibi konularda düzenlenen online grup eğitimleridir.

İnternetin olduğu, bulunduğunuz herhangi bir yerden katılabileceğiniz canlı olarak yaptığımız çalışmalardır.
Önümüzdeki günlerde yapılacak tüm workshop bilgilerini web sitesi üzerinden veya sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Workshop sürecinde yapacağımız egzersizler, oluşturulacak kapalı facebook gruplarıyla haftalık ödevler ile çalışmaları daha etkin hale getirmiş olacaksınız.

Online seans gerçekten işe yarıyor mu?
Dünyanın neresinde olursanız olun, üzerinde çalışmak istediğiniz konuyu belirledikten sonra online olarak seanslarımıza başlıyoruz.

Bizzat kendim 15 ay, toplam 1400 saat süren yaşam koçluğu eğitimimi Hawaii’de yaşayan hocalarımdan online olarak aldım. Kendimde işe yaradığını deneyimlediğim ve şu an seansçılarımla online çalıştığım için çok rahatlıkla uyguluyorum.

Dönemsel olarak düzenlediğimiz çalışmalardır "Atölye Çalışmaları".

Belirlediğimiz konular üzerinden topluluk enerjisiyle birlikte grup çalışmalarımızı yapıyoruz.

Bu çalışmalar hem bireysel hem de kurumsal olarak da düzenlenmektedir.

Kurumların çalışanları için başarı, motivasyon, özdeğer, hedefler, mutlu iş insanı konularında çalışmalar yapılmaktadır.

İçindeki çocuğa en son ne zaman şefkatle yaklaştın? Seni bekleyen o çocukla tanışmak, buluşmak ister misin?

Sevgili hocalarım Aykut ve Esra Oğut’a ait olan “İçimdeki Çocuk” çalışması; özellikle Esra’nın seanslar sırasında uyguladığında bireyin akabinde nasıl özgürleştiğini direk deneyimlediğimiz bir tekniktir.

Hocalarımın bize öğrettiği formatla ve tarifle nedir içimdeki çocuk?

0-12 yaş aralığında bir yerlerde hayatlarımızı yaşarken; bir takım olaylarda, travmalarda ; negatif veya bizi sınırlayan karar aldığımızda hikayemizi yazıyoruz ve şalterleri kapatıyoruz. Sonra o yazdığımız hikayeler biz onları dönüştürene kadar bizi yönetmeye devam ediyor.